Були пошкоджені газорозподільні мережі "Миколаївоблгазу" / Фото ГСЧС

Вранці 14 березня фахівці Оператора ГТС України завершили ремонтні роботи на газопроводі до ГРС "Баштанка", газопостачання для понад 12 тис. жителів міста відновлено.

Про це прес-служба ОДТСУ повідомляє в Facebook.

"У ГРС "Баштанка" 13 березня потрапив снаряд, а також були пошкоджені газорозподільні мережі "Миколаївоблгазу". Вранці 14 березня фахівці ОДТСУ завершили ремонтні роботи на газопроводі до ГРС і подали газ до вихідного крану, щоб відновити газопостачання для понад 12 тис.жителів міста", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Також наголошується, що активні бойові дії в Донецькій, Луганській, Київській, Запорізькій та Харківській областях поки не дозволяють ліквідувати пошкодження і відновити роботу 37 ГРС для газопостачання ряду населених пунктів, у тому числі — Маріуполя, Бердянська, Гостомеля, Ірпеня, Ворзеля та інших.

"Ремонтні бригади ОДТСУ моніторять ситуацію і при першій же можливості почнуть відновлювальні роботи на цих об'єктах", - інформує прес-служба оператора.

Крім того, Оператор ГТС України продовжує забезпечувати транспортування газу українським споживачам і компаніям. Так, за минулу добу магістральними газопроводами було направлено 109,7 млн кубометрів газу для потреб країни.

Війна проти України:

  • 24 лютого 2022 року РФ вторглася в незалежну Україну. Почалися обстріли та бомбардування українських міст. Масово гине мирне населення України.
  • 27 лютого 2022 року з'явилася інформація про те, що Білорусь може оголосити війну Україні.
  • Станом на 9 березня ООН зафіксувало 1506 випадків загибелі або поранення цивільних осіб в Україні: 549 загиблих і 957 поранених.
  • Станом на 11 березня 2022 року За підрахунками ООН Україну залишили 2,5 мільйона біженців.
  • 13 березня, в Ірпені Київської області російські окупанти розстріляли кореспондента New York Times, ще один журналіст був поранений.
  • Станом на 13 березня Росія через санкції втратила доступ до половини своїх золотовалютних резервів.