Мінсоцполітики повідомило, які посади соцпрацівників отримають доплати / фото УНІАН

Міністерство соціальної політики затвердило перелік посад працівників сфери соціального захисту населення, яким передбачено додаткові, нещодавно встановлені законодавством, надбавки до заробітної плати.

Читайте такожРада хоче звільнити від податків зарплати медиків, які борються з коронавірусом

Про це повідомила прес-служба міністерства.

Згідно з повідомленням, на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його скасування встановлена доплата працівникам, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання підопічних, у граничному розмірі до 100% заробітної плати.

Доплату в розмірі до 100% заробітної плати зможуть отримати соціальні педагоги/фахівці із соціальної роботи, фахівці із соціальної допомоги вдома, соціальні працівники, фахівці з фізичної реабілітації, а також практичні психологи.

Відзначається, що персональний перелік працівників, яким встановлюється відповідна доплата, визначається керівником установи сфери соціального захисту.

"Зазначена доплата здійснюється шляхом та в межах видатків місцевих бюджетів, передбачених за відповідними бюджетними програмами головних розпорядників бюджетних коштів", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, 20 травня заступник міністра охорони здоров'я Світлана Шаталова повідомила, що всі регіони України, крім Сумської та Хмельницької областей, повністю виплатили 300-відсоткові надбавки за березень медикам, які лікують хворих COVID-19.