Місія МВФ в Україні може почати працювати в онлайн-режимі / фото REUTERS

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у понеділок, 21 вересня, провів онлайн-зустріч із директором Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду (МВФ) Альфредом Каммерром, на якій обговорили співпрацю офіційного Києва з фондом. 

Під час онлайн-зустрічі також були присутні міністр фінансів України Сергій Марченко та голова Національного банку Кирило Шевченко. Про це повідомляє прес-служба Кабміну України.

"Очільник уряду повідомив, що було направлено лист на адресу директорки-розпорядниці Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої із зверненням щодо початку роботи в онлайн-режимі місії в Україні", — сказано у повідомленні.

Шмигаль особисто привітав Каммера з нещодавнім призначенням на посаду і запевнив, що продовження співпраці з МВФ є одним із важливих пріоритетів роботи і президента, й уряду України.

"Україна високо цінує всебічну підтримку МВФ, що надається у непрості для всього світу часи", — сказав прем'єр-міністр.

Шмигаль також запросив Каммера відвідати Україну після завершення обмежувальних заходів з огляду на поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

Читайте такожМінфін планує отримати ще один транш МВФ до кінця року - Марченко

Співпраця України з МВФ

  • 9 червня Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила 18-місячну програму stand-by для України з фінансуванням, еквівалентним 3,6 млрд SDR (близько 5 млрд доларів), спрямовану на допомогу Україні в подоланні наслідків пандемії COVID-19.
  • 12 червня Україна отримала перший транш кредиту МВФ у рамках нової 18-місячної програми співробітництва України і Фонду в розмірі 2,1 млрд доларів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram