Кабмин загрузит предприятия Восточной Украины госзаказами / Фото УНИАН

Кабінет міністрів України зобов’язаний завантажити державні підприємства на східній Україні державними замовленнями.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час виїзного засідання Кабміну, яке проходить в Харкові, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

“Нам необхідно завантажити наші підприємства державними замовленнями. Перш за все, це стосується підприємств на східній Україні”, - сказав Яценюк.

За його словами, насамперед уряд має звернути увагу на підприємства східної України, оскільки вони орієнтовані на ринок Росії, яка й далі продовжить “закручувати гайки”. Яценюк підкреслив, що підприємства східної України “повинні почути, що уряд буде замовляти”. 

За його словами, державні замовлення повинні отримати підприємства військово-промислового комплексу, інфраструктури, транспорту та машинобудування. 

Яценюк також додав, що Харківський завод імені Малишева, який виробляє бронетехніку, повинен найближчим часом отримати державні замовлення. Яценюк дав доручення провести зустрічі з керівництвом підприємства та визначитися, що держава може замовити на Заводі Малишева. Яценюк додав, що профільні керівники також повинні виявити зовнішні ринки, які готові придбати продукцію Заводу ім. Малишева. Прем`єр-міністр підкреслив, що відповідальні особи протягом 10 днів зобов`язані доповісти про результат цих зустрічей.

Читайте такожУ Росії заявляють, що можуть відмовитися від українських товарів