этот материал доступен на русском

Генеральний директор DCH Steel Віталій Баш очолить також ДМЗ

14:49, 19 червня 2019
Різне
122 0
ДМЗ отримав нового керівника / фото: blacksea.tv

Група DCH Олександра Ярославського змінить керівника Дніпровського металургійного заводу (ДМЗ): генеральним директором підприємства стане Віталій Баш, який наразі очолює рудник «Суха Балка» та управляючу компанію гірничо-металургійного дивізіону групи DCH Steel.

Керівництво DCH дякує Геннадію Бергеману, який раніше обіймав посаду гендиректора ДМЗ, за успішну адаптацію заводу до системи корпоративних стандартів DCH. Після придбання підприємства групою DCН це завдання було поставлено перед ним наглядовою радою ПрАТ «ДМЗ» 13 квітня 2018 р. під час підтвердження його управлінських повноважень на перехідний період.

Віталій Баш стане до виконання обов'язків генерального директора Дніпровського металургійного заводу 19 червня 2019 р.

Рішення керівництва DCH про суміщення Башем позицій керівника DCH Steel, ДМЗ та «Сухої Балки» обумовлено потребою забезпечити узгоджену роботу всіх ланок цієї бізнес-системи. Наразі економічне зростання сповільнюється в глобальному масштабі, що для високоглобалізованої металургійної галузі закономірно означає необхідність впровадження нових підходів до організації виробництва. А значить, про інтеграцію в єдиний виробничий ланцюжок усіх технологічних операцій і процесів від видобутку руди до виплавки металу з прицілом на оптимізацію витрат та підвищення показників економічної й фінансової ефективності. Віталій Баш як генеральний директор DCH Steel, ДМЗ та «Сухої Балки» покликаний, перш за все, вирішити завдання вертикальної інтеграції підприємств гірничо-металургійного дивізіону.

Крім того, DCH Investment Management (керуюча компанія групи) і DCH Steel працюють над програмою комплексної і глибинної модернізації видобувного та сталеплавильного бізнесу, за реалізацію якої відповідатиме DCH Steel. Нагадаємо, що раніше група DCH заявила про намір упродовж 5 років вкласти близько $150-300 млн у розвиток техніко-технологічної бази ДМЗ і «Сухої Балки».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter