Новий антирекорд: українська фура перевозила 202 тонни вантажу

16:36, 19 квітня 2018
Транспорт
7522 0
фото УНИАН

Новим антирекордом з перевантаження став випадок, коли при нормі 40 тонн повна маса вантажівки становила 202 тонни. Цей транспортний засіб рухався з Одеської області в Івано-Франківську. Минулого року рекордним було 115-тонне завантаження фури зерном.

Читайте такожЗа перевантаження фур хочуть ввести штраф 17 тисяч гривень: законопроект подано в Раду

Про це повідомляє портал Auto24.

Він зазначає, що працівники Укратрансбезпеки на вагово-контрольних пунктах щодня виявляють разючі випадки перевантажень.

"Майже кожне 10 зважування на ГВК - з разючим перевищенням вагових параметрів, повідомляє Кремінь. - Це дозволило з початку 2018 року перерахувати до державного бюджету 6 249 601 гривню".

За словами нардепа, прикладом антирекорду з перевантаження був випадок, коли при нормі 40 тонн повна маса машини становила 202 тонни. Цей транспортний засіб рухався з Одеської області в Івано-Франківську. Минулого року рекордним було 115-тонне завантаження фури зерном.

Надзвичайні випадки порушень законодавства про автомобільний транспорт у 2018 році розміщені на сайті "Укртрансбезпеки". Там також є інформація про величезні штрафи, які накладаються на перевізників.

"На жаль, ці кошти на пішли не на розширення штатів УТБ принаймні на 50%, як це передбачають розрахунки. Саме тому нарешті придбані ГВК на дорогах України, на яких перевізники досі встановлюють "антирекорди", доволі часто має безсистемний характер", - говорить Тарас Кремінь.

Перевантаження – одна з головних причин пошкодження полотна наших доріг, особливо влітку. Адже найбільша повна маса фури, на яку розраховані наші дороги, становить 40 тонн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter