этот материал доступен на русском

У Луцьку з наступного тижня подорожчає проїзд у маршрутках

17:01, 23 травня 2019
Транспорт
359 0
Затверджені тарифи назвали компромісним рішенням / фото: zmist.pl.ua

Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення прийнято сьогодні, 23 травня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Луцької міськради.

Зокрема, проїзд подорожчає з 5 до 6 грн для дорослих; для дітей шкільного віку (за наявності учнівського квитка) – з 2 до 3 грн/поїздка.

Перевізники, які подали розрахунки до міської ради з проханням про перегляд тарифу, апелювали до подорожчання пального, мастильних матеріалів та запчастин, а також зростання витрат на оплату праці водіїв, витрати на проведення капітальних і поточних ремонтів автотранспортних засобів.

За словами директора ПрАТ «Луцьке АТП 10701» Сергія Дьоміна, навіть з врахуванням всіх витрат, що закладені в новому тарифі, перевізники працюватимуть з мінімальною рентабельністю. Її розмір в плановому тарифі враховано на рівні 25%.

Як наголосив Дьомін, підняття вартості проїзду до 6 гривень на сьогодні вже є запізнілим, але перевізники готові працювати.

Як зазначив секретар міської ради Григорій Пустовіт, прийняте рішення – це компроміс між інтересами перевізників та мешканців міста.

«Я не кажу, що нас влаштовує те, що сьогодні відбувається в перевезенні пасажирів. Звичайно, не влаштовує. Ми сьогодні повинні вибирати, або займаємо принципову позицію в 5 гривень, і завтра перевізники не виходять на маршрут. Ми бачимо, що робиться з нерентабельними маршрутами. Вони просто не виїжджають», - зазначив Пустовіт.

За подорожчання проїзду в міських маршрутках проголосували 7 із 10 присутніх на засіданні міськвиконкому.

Рішення набере чинності з наступного тижня після його опублікування в друкованих ЗМІ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter