этот материал доступен на русском

Юрій Голик: Траса Запоріжжя - Маріуполь буде готова в жовтні

09:57, 13 серпня 2019
Транспорт
274 0
Актуально
false

⠀Керівник програми «Регіональний розвиток» Українського інституту майбутнього, радник колишнього голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голік повідомив, що капітальний ремонт траси Запоріжжя – Маріуполь буде завершено в середині жовтня цього року.

«Дорогу життя», як її називають жителі Маріуполя, в рамках старої стратегії планували будувати 6 років. Почали в 2016-м, планували закінчити у 2022-му. Це довго. І неефективно. Замість того, щоб цю найважливішу для країни дорогу зробити відразу, її робили в годину по чайній ложці. В цей же час виділялися мільярди гривень на в сотні разів менше завантажені дороги і дороги нижчих категорій», - заявив Голик.

false

У липні на нараді у Президента, присвяченим дорожньої галузі, було прийнято рішення зробити цю дорогу за три місяці, тобто до середини жовтня.

«Коли ми про це публічно оголосили, багато хто вважав, що це неможливо. Але неможливо - це неможливо дивитися на той морок, який твориться з дорогами зараз. А зробити трасу всю за три місяці - дуже складно, але реально», - вважає Голик.

За його даними, вже дві компанії з чотирьох працюють на цій трасі 24 години на добу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter