УЗ не має достатньо інформації для коментування меморандуму / фото УНІАН

Наглядова рада "Укрзалізниці" заявила, що не має достатньо інформації для коментування меморандуму з Deutsche Bahn.

Читайте такожУ Deutsche Bahn не збираються управляти "Укрзалізницею"

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

"Спостережній раді "Укрзалізниці" стало відомо про підписання Угоди про наміри між урядом України та залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn про подальшу співпрацю з розвитку "Укрзалізниці". Підписання цього документа є ініціативою і прерогативою уряду України. Щойно наглядова рада отримає більше інформації, це питання буде розглянуто", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, 22 січня Міністерство інфраструктури України та найбільший залізничний оператор Німеччини Deutsche Bahn підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає надання послуг з реформування управлінських механізмів державної компанії "Укрзалізниця".

За словами Гончарука, співпраця не передбачає втрату контролю держави над компанією, оскільки німецькі фахівці будуть працювати над реформуванням управлінських механізмів "Укрзалізниці".

Сьогодні прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час українського сніданку на Міжнародному економічному форумі в Давосі заявив, що уряд хоче віддати "Укрзалізницю" найбільшому німецькому залізничному оператору Deutsche Bahn в управління на 10 років.

Довідка УНІАН. "Укрзалізниця" - акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить до переліку держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця посідає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram