НКРЗ видала 12 ліцензій операторам у сфері телекомунікацій

12:19, 02 грудня 2011
Транспорт
0 0

На черговому засіданні Національної комісії з питань регулювання зв'язку (НКРЗ) прийнято рішення про видачу 6 ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій і 6 ліцензій на користування радіочастотним ресурсом (РЧР).

Про це УНІАН повідомили в прес-службі НКРЗ.

Комісія також переоформила ряд ліцензій і продовжила термін дії трьох ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. Видано і переоформлено ряд дозволів на використання номерного ресурсу.

Зокрема комісія прийняла рішення видати ліцензії на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж ТОВ "Дніпропетровські цифрові комунікації" (м. Дніпропетровськ), ТОВ "Старінет" (м. Запоріжжя), ТОВ "Фасттелеком" (м. Фастів Київської області) ТОВ "МКМ Сервіс ЛТД" (м. Київ).

Також ПрАТ "Сі-Ес-ті Інвест" видали ліцензію на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з місткістю мережі до 10 000 номерів на території Харківської, Запорізької, Донецької, Луганської, Черкаської, Кіровоградської областей і м. Севастополь. Цим же рішенням НКРЗ продовжила термін дії ліцензії до 2017 року ТОВ "Атлантис телеком", на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з місткістю мережі до 10 000 номерів на території м. Київ, Київської, Харківської, Одеської, Дніпропетровської і Львівської областей.

На підставі укладення договору з провайдером телекомунікацій видана копія ліцензії ПрАТ "МТС Україна" на будівництво і технічне обслуговування мереж зв'язку з рухомими об'єктами і надання послуг з їх використання на території України для провайдера телекомунікацій ТОВ «Інноваційно- технологічний альянс», а також ТОВ «Укомлайн», на надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж та надання в користування каналів міжнародного і міжміського електрозв’язку на всій території України для провайдера телекомунікацій ПрАТ «Фарлеп-інвест».

НКРЗ видала ліцензії на користування РЧР для широкосмугового радіодоступу ТОВ "Реалюа" (регіон користування РЧР - Одеська область), ТОВ "Нетлінк" (Луганська область), ТОВ "Техносфера" (Львівська область), ПП "Меджик Лайн" (м. Київ і Київська область). Також за заявою ліцензіата ЗАТ "Українські Сателітарні Системи" Комісія анулювала ліцензію на користування РЧР для широкосмугового радіодоступу на території АР Крим.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter