dnk.aero

Доля Міжнародного аеропорту "Дніпро" прояснилася і виглядає оптимістично завдяки тому, що проектом займаються DCH і Онур. Так прокоментував перспективи проекту директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов вчорашню заяву власника і президента DCH Олександра Ярославського про те, що Дніпровський аеропорт добудують до кінця 2022 року.

Нагадаємо, що будівництво аеропорту в Дніпрі раніше затягувалося через проблеми з вибором підрядника для виконання робіт на аеродромі, який знаходиться в держвласності і фінансується з державного бюджету. У недавньому тендері перемогла турецька компанія Онур. 

Згідно з інформацією, розкритою 17 вересня на майданчику електронних торгів Prozorro, Онур побудує в Дніпрі 3,2 км злітно-посадкової смуги, руліжні доріжки, перон та інше оснащення за 5,64 млрд грн. бюджетного фінансування. Приватні інвестиції Олександра Ярославського заплановані в розмірі 2,7 млрд грн. Його група DCH виконала значну частину робіт з будівництва пасажирського терміналу та адміністративно-побутового терміналу і вже приступила до будівництва ВІП-терміналу.

"Ярославський вніс ясність у терміни - кінець 2022 року, майже рік залишився до завершення. Це вже не довгобуд, прогрес очевидний - майже 30% загального обсягу робіт на основному терміналі виконано". - прокоментував Карасьов хід робіт за проектом.

Експерт назвав співпрацю DCH і Онур по Дніпровському аеропорту "прекрасною новиною". "Вже зараз очевидно, що компанія Ярославського буде працювати в щільній, тісній і продуктивній зв'язці з Онур. По суті, ми зараз спостерігаємо початок мегааеробудови, яку будуть вести дві серйозні відповідальні компанії, одна з яких побудувала до Євро-2012 і вже 10 років експлуатує прекрасний аеропорт в Харкові.  Я сам неодноразово літав через цей аеропорт - сучасний, європейського типу. Тому впевнений, що те ж саме буде в Дніпрі – це прекрасна новина для дніпрян, гостей міста і всіх українців. Компанії Олександра Ярославського завжди виконували всі свої контрактні та інвестиційні зобов'язання вчасно, в строк і якісно", - вважає Вадим Карасьов.

Як повідомляють дніпровські ЗМІ, Онур приступить до будівельних робіт на аеродромі Міжнародного аеропорту "Дніпро" вже на початку наступного тижня.