Шкіль і Автострада покинули НАДУ / фото facebook.com/appu.tau

Компанія "Автострада" виходить зі складу Національної асоціації дорожників України (НАДУ), а її засновник Максим Шкіль залишає посаду віце-президента організації.

Про це стало відомо з повідомлення компанії, опублікованого на її офіційному сайті

Дорожня галузь стрімко розвивається, а проблеми, які давно накопичуються і сильно гальмують процеси, не вирішуються. На жаль, Національна асоціація дорожників України не змогла стати драйвером змін у цьому напрямку.

"Національна асоціація дорожників України, в основі якої ми брали безпосередню участь, була створена для відстоювання та представлення інтересів українських дорожньо-будівельних компаній. Однак, ефективним майданчиком підтримки для них не стала. Було ухвалено рішення припинити співпрацю з НАДУ і вийти з керівного складу організації», - прокоментував це рішення Максим Шкіль, якого цитує прес-служба компанії.

Він зазначив, що планує сконцентруватися на посаді голови Комітету з розвитку інфраструктури Федерації роботодавців України, яка представлена в уряді, має більш широкі повноваження і до складу якої входять найбільші компанії країни, в тому числі дорожні.

«Серед інших, асоціацію засновував для реформ, відстоювання та представлення інтересів українських дорожньо-будівельних компаній.  Але, на жаль, НАДУ не стала драйвером змін галузі. Я продовжу ініціювати реформування дорожньо-будівельної галузі.  Сконцентрую свої зусилля на посаді голови Комітету з розвитку інфраструктури Федерації роботодавців України.  Зроблю все можливе для оновлення дорожньої сфери, створення чесних, відкритих європейських умов роботи для всіх учасників ринку», - написав Шкіль на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомляється на сайті компанії, група компаній «Автострада» - один з лідерів українського дорожнього будівництва. Компанія представлена в 11 областях країни. Виробничі потужності складають 16 заводів, 30 виробничих баз і 1,5-тисячний парк сучасної спеціалізованої техніки. У компанії працюють 3500 фахівців.

За минулий рік "Автострада" відремонтувала 300 км автодоріг і 25 мостів. Компанія інвестувала в дорожню техніку та інноваційні технології понад $170 млн.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram