"Укрзалізниця" хоче виділити окремі вагони під сім'ї / фото Марина Григоренко

В Україні в пасажирських поїздах, слідом за "жіночими вагонами", невдовзі з'являться ще й "сімейні вагони".

Так, голова правління "Укрзалізниці" Євген Лященко під час брифінгу заявив, що в найближчі декілька місяців компанія спільно з фондом UNICEF запустить спеціальні вагони для пасажирів, які подорожують сім'ями. Курсуватимуть вони у внутрішньому сполученні, повідомляє Railinsider. 

"Сімейні вагони" будуть мінімум на трьох маршрутах, це шість вагонів. Можливо, буде більше", – зазначив Лященко. 

Відео дня

Зазначається, що переобладнання українських вагонів під такі потреби профінансує фонд UNICEF.

Експеримент "Укрзалізниці" з "жіночими вагонами"

В червні 2023 року "Укрзалізниця" в пілотному режимі відкрила продаж квитків до жіночих купе на чотири рейси далекого сполучення: №81/82 "Київ – Ужгород"; №41/42 "Дніпро – Трускавець"; №75/76 "Київ – Кривий Ріг" та №15/16 "Харків – Ясіня".

Восени 2023 року до них додалося ще чотири поїзди "Укрзалізниці" з жіночими купе: №17/18 "Харків – Ужгород"; №29/30 "Київ – Ужгород"; №3/4 "Запоріжжя – Ужгород"; №26/236 "Одеса – Рахів". 

Продаж квитків на такі вагони здійснюється виключно у мобільному застосунку "Укрзалізниці", а посадка до таких купе відкрита виключно жінкам та дітям, яким не виповнилося 6 років

Пізніше в УЗ відзначили, що саме пасажирки жіночих купе демонстрували найбільший рівень задоволеності сервісом компанії.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.