Аль-Файєд вибачився перед “Шахтарем”

17:40, 19 лютого 2010
Футбол 2012
0 0

“Прикре непорозуміння”

Донецьк. 19 лютого. УНІАН. Власник англійського футбольного клубу «Фулхем» і універмагу товарів преміум-класу «Harrods» мільярдер Мохаммед АЛЬ-ФАЙЄД приніс офіційні вибачення керівництву ФК «Шахтар» (Донецьк) за інцидент, що стався з футбольною командою в «Harrods» у Лондоні.
Як повідомили УНІАН у прес-службі «Шахтаря», М.АЛЬ-ФАЙЄД запевнив керівництво донецького клубу, що вийшло прикре непорозуміння. «Навпаки, він був би тільки радий, якби «Шахтар» відвідав його магазин. Мільярдер дуже засмучений тим, що сталося і приносить свої вибачення», - повідомили в прес-службі.
У прес-службі підкреслили, що генеральний директор ФК «Шахтар» Сергій ПАЛКІН передав ці слова президенту клубу Рінату АХМЕТОВУ, який прийняв вибачення. «Вибачення прийняті. Інцидент вичерпано», - зазначили в прес-службі.
Як повідомляв УНІАН, гравці «Шахтаря», що прибули до Лондона на матч 1/16 фіналу Ліги Європи з місцевим «Фулхемом», 16 лютого вирішили зайти в «Harrods», утім працівники магазину впускати футболістів категорично відмовилися. Свою відмову вони мотивували тим, що «покупців виявилося багато, вони якісь підозрілі, вдягнені в однакові спортивні костюми». «Пояснення, що це футбольна команда, а на збори брати із собою смокінг для походу за покупками в нас не заведено, ні до чого не привели», - констатували в прес-службі «Шахтаря».
Наступного дня після інциденту представник прес-служби універмагу «Harrods» пошкодував з приводу інциденту.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter