этот материал доступен на русском

Лікар Комаровський попередив про небезпеку популярних препаратів (відео)

11:52, 22 травня 2019
Країна
1343 0

Питання: ⠀ А чи є у проносних засобів якісь протипоказання? ⠀ Відповідь: ⠀ Насамперед, для того, щоб використовувати ці кошти нам потрібен діагноз, ми повинні розуміти причину запору. Зрештою, якщо мова йде про гострої кишкової непрохідності, то проносні засоби можуть вбити людину. Тому, якщо раптом ми бачимо, що немає позивів до дефекації, але у дитини реально поганий стан, якщо є блювання, якщо є метеоризм, якщо є підвищення температури, тобто якщо є гостра якась хвороба, то звичайно ж категорично ніяких проносних, спочатку доктор, спочатку діагноз. Ми завжди говоримо про те, що будь-яке самолікування починається з лікаря. А коли ви з лікарем пропрацюєте, обговоріть, обговоріть цю ситуацію, то потім в цій ситуації можливо ви будете діяти самостійно. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #слабительныесредства #запор

Допис, поширений Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)

Лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський розповів про те, чи можна використовувати проносне при запорах і кишковій непрохідності у дитини.

Читайте такожЛікар Комаровський зруйнував міф про високу температуру в дітей (відео)

Як написав педіатр на своїй сторінці в Instagram, перш, ніж прийняти рішення про прийом проносного, важливо зрозуміти причину запору, проконсультувавшись з лікарем.

"Зрештою, якщо йдеться про гостру кишкову непрохідність, то проносні засоби можуть вбити людину", - попередив Комаровський.

Проносні у жодному разі не можна приймати, коли у дитини немає позивів до дефекації, але у малюка реально поганий стан - є блювання, метеоризм, підвищується температура.

"У таких випадках самолікуванням займатися не можна, необхідно терміново звернутися до лікаря", - наголосив лікар.

Раніше лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський назвав найбільш правильну дитячу вечерю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter