этот материал доступен на русском

Знижки на порозі: в роботизованих аптеках економлять до 25%

13:20, 16 грудня 2019
Країна
454 0
НК
false

Щоб підтримувати здоров'я, потрібно ходити в аптеку за ліками та дієтичними добавками. Це відомо кожному, але мало хто робить покупки заздалегідь. Зазвичай звертаємося в аптеку, коли почуваємо себе недобре та хочемо зняти симптоми хвороби або допомогти організму з лікуванням.

Якщо набір препаратів у домашній аптечці продуманий, можна мати під рукою засіб, який допоможе звільнитись від симптомів застуди. Щоб не виявити раптову нестачу потрібних аптечних товарів, проведіть ревізію та запишіть в блокнот або замітки, яких препаратів не вистачає.

Читайте такожВ Україні запустили новий онлайн-сервіс для пошуку "доступних ліків"

Зараз роботизовані аптеки пропонують заощадити на покупці противірусних засобів. Якщо не відкладати ревізію на потім, можна сплатити до 25% менше. Крім ліків, знижка також діє на медичні вироби та дієтичні добавки. Можна купити дешевше фіточаї, контрацептиви, гелі й інші товари.

Унікальну пропозицію зробили фармбренди «Благодія», «Аптека Шар@», «Аптека Копійка» та «Аптека АНЦ». Вона діє з 1 грудня 2019 року по 30 січня 2020 року. Акція «Від Морозків»* дозволяє заощадити кошти з сімейного бюджету, не відмовляючись від важливих покупок. Можете придбати препарати, дієтичні добавки та інші товари, які будуть зберігатися будинку або подорожувати разом з вами, якщо зберетеся у відпустку.

Роботизовані аптеки називають так, бо там роботи PharmBot шукають товари на полицях та віддають їх провізорам. Така взаємодія людини й машини дозволяє прискорити процес покупки. Завдяки допомозі супертехніки в роботизованих аптеках немає довгих черг. PharmBot віддає упаковку за 7 секунд.

Зробити покупки в роботизованій аптеці можна цілий рік, але тільки з 1 грудня 2019 року по 30 січня 2020 роки за деякі товари можна заплатити до 25% менше. Не пропустіть шанс! Про перелік акційних пропозицій можете запитати провізора.

* Інформацію про ціну на товар до і після застосування знижки, співвідношенні до попередньої ціни реалізації, асортименті, на який надаються знижки, а також відсотку знижки можна дізнатися у провізорів аптек. Під знижкою мається на увазі зниження звичайної ціни реалізації на акційний товар до 25%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter