этот материал доступен на русском

Скалецька: наразі ми маємо достатню кількість тест-систем для виявлення коронавірусу

11:27, 29 лютого 2020
Країна
426 0
Ілюстрація / REUTERS

Читайте такожУкраїна планує додаткову евакуацію своїх громадян з Китаю за допомогою інших країн - МЗС

Про це розповіла міністерка охорони здоров'я України Зоряна Скалецька, коментуючи готовність відомства до загрози, передає «Обозреватель».

"Швидкі тести можуть бути, щоб лікарні мали можливість перевіряти. Але є практика Італії - вони все одно ще раз в лабораторії перевіряють, якщо є позитивний результат. Це проміжний спосіб відсівати підозри на коронавірус, якщо результат буде негативним", – заявила глава МОЗ.

За її словами, за бюджетні кошти було закуплено спочатку одну тест-систему, яка могла робити 30 досліджень. Зараз МОЗ отримало ще 30 систем від ВООЗ, кожна з яких може робити 100 досліджень.

"На сьогоднішній день ми маємо достатню кількість першої отриманої гуманітарної допомоги, якщо проводити тестування. Ми не використовуємо ці тестові системи на кожну підозру, на кожне підвищення температури. Спочатку проводимо тестування на грип і тільки після цього, якщо тести на грип матимуть негативний результат, використовуємо тест-системи", – повідомила Скалецька.

"Сьогодні їхнє використання в Україні не таке часте, і нам вистачає тест-систем. Але ми очікуємо, що будуть ще поставки відповідних реагентів", - додала міністерка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter