Вчені радять замінити пігулки на ягоди

16:28, 02 липня 2008
Країна
8 0

Включайте їх в своє меню щоденно

Всі ми з дитинства любимо ягоди. Але, часто, навіть люди, які уважно стежать за свої харчуванням, забувають включати в свій раціон ці дари природи.

А дарма. Як показали дослідження німецьких учених, ягоди слід включати в своє меню щодня, тим паче, що зараз літо і недоліку в них немає.

Учені їх Німеччини провели ряд експериментів, в ході яких хотіли з`ясувати, як вживання тих або інших ягід впливає на організм людини.

Було з`ясовано, що лісова ожина і чорний виноград є відмінними засобами захисту клітин організму від хвороботворних бактерій і отруйних речовин.

Учені пішли далі і порівняли корисність різних овочів, фруктів і ягід.

Було з`ясовано, що все той же виноград, наприклад, являє собою незамінний природний засіб для боротьби із злоякісними пухлинами і в цьому планіі, виноград в три рази перевершив по силі своєї дії апельсини.

Для профілактики раку можна застосовувати і ожину, оскільки по своїх результатах вона на сто тридцять вісім відсотків перевершує всіми улюблені цитрусові.

Не набагато відстає від ожини  в ефективності профілактики раку і червона смородина. Вона перевершує цитрусові на сто п`ятнадцять відсотків.

Щоденне вживання в їжу таких ягід, як полуниця, малина, чорниця, на думку медиків, приносить величезну користь, адже ці ягоди містять в собі такий заряд вітамінів, який можна назвати справжньою "вітамінною бомбою", що здатна здолати будь-яку недугу.

Вчені зробили висновок, що всі ягоди без виключення, а тим більше лісові, здатні підтримувати обмінні процеси в організмі і сприяти очищенню від шкідливих речовин.

podrobnosti.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter