Поширення ящуру у Великій Британії почалося з дослідницької лабораторії

10:14, 06 серпня 2007
Країна
0 0

Вірус ящуру ідентичний штаму, який виявили у дослідницькій лабораторії, розташованій за 6 км від зараженої ферми. Лабораторія займалася вивченням і пошуками вакцини проти ящуру...

Вірус ящуру, виявлений у Великій Британії на одній зі тваринницьких ферм, ідентичний штаму, виявленому в дослідницькій лабораторії, розташованій за 6 км від зараженої ферми. Лабораторія займалася вивченням і пошуками вакцини проти ящуру. Оцінюють ступінь біологічної безпеки у самому інституту.

Нагадаємо, що на одній зі тваринницьких ферм в графстві Суррей (Велика Британія) підтверджено спалах ящуру. Результати ветеринарних аналізів підтвердили наявність вірусу в крові великої рогатої худоби після того, як напередодні тваринники звернулися до медиків у зв`язку з виявленням симптомів. Зона в радіусі 3 км від ферми оголошена забороненою. На території країни заборонені будь-які пересування великої рогатої худоби і свиней. В ході першої за 30 років епідемії ящуру в 2001 р. у Великобританії було знищено понад 4 млн голів великої рогатої худоби. Ящур нешкідливий для людини, проте може викликати масовий падіж парнокопитних тварин.

http://www.rbc.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter