lenta.ua

Працівникам київських лікарень передали засоби індивідуального захисту - понад 90 тисяч респіраторів, 40 тисяч масок і тисячу літрів антисептика.

Як повідомляє lenta.ua, гуманітарну допомогу медика передала з ініціативи нардепа Лесі Забуранної група"Нафтогаз України". Зокрема, засоби захисту отримали всі 10 медустанов Дарницького району - їх передала представник "Нафтогазу" Олена Осмоловська.

Нардеп зазначила, що йшла до парламенту з наміром розвивати корпоративну та соціальну відповідальність шляхом взаємодії бізнесу та громад. 

"Я щиро вдячна компанії "Нафтогаз України", за те, що вони відгукнулися на наш заклик. Ми ретельно пропрацювали лікарні, поспілкувалися з головними лікарями і визначили реальну потребу і обсяги, які зараз вимагають лікарі. На 100% ми задовольнили потреби всіх лікарень Дарницького району", - сказала Леся Забуранна.

Депутат уточнила, що проект був реалізований в рамках соціальної ініціативи" Здорове місто", яка була розпочата спільно з доктором Євгеном Комаровським.

За словами засновника" Здорового міста "Миколи Конопелька, це не перша допомога "Нафтогазу" під час пандемії.

"Вони надають засоби індивідуального захисту, щоб лікарі відчували себе в безпеці і змогли захиститися. Якщо вони будуть хворіти, то хто тоді буде лікувати людей? Спільними зусиллями ми зможемо разом захистити наших лікарів", - сказав він.

У "Нафтогазі" кажуть, що з квітня активно допомагають лікарням і громадам. За цей період була передана допомога на суму 650 мільйонів гривень.

"Вартість вантажу сьогодні - понад 5 мільйонів гривень. Це маски, респіратори, дезінфектори, які допоможуть нашим лікарям боротися з хворобою", - розповіла Олена Осмоловська.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram