Максим Степанов

Чинний міністр охорони здоров'я Максим Степанов захищає інтереси українців при реформуванні медичної галузі більше, ніж будь-хто з інших політиків і публічних людей у країні.

Про це свідчать дані опитування соціологічних служб "Центр Разумкова" і Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва", повідомляє "Українська правда".

Зокрема, такої думки дотримуються 19% респондентів. При цьому тільки 6% опитаних думають, що інтереси українців при реформуванні галузі охорони здоров'я відстоювала колишня в.о. міністра Уляна Супрун.

Читайте такожУ Києві завантаженість лікарень для хворих на COVID-19 наближається до 50% - МОЗ

16% вважають, що їхні інтереси захищає президент Володимир Зеленський, 15% - вказали на лікаря і блогера Євгена Комаровського, 14% - на головного санітарного лікаря Віктора Ляшка і 3% - на голову парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайла Радуцького. 35% громадян вважають, що ніхто з перерахованих осіб не відстоює їхні інтереси.

Опитування проводилося з 3 по 9 липня методом інтерв'ю "обличчям до обличчя" і охопило 2022 респонденти, за винятком Криму й окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95%.

Фінансування опитування здійснено в рамках проекту МАТРА посольства Королівства Нідерландів.