этот материал доступен на русском

Bloomberg: Вчені з'ясували, чи заразні пацієнти, в яких знову знайшли коронавірус після одужання

16:55, 19 травня 2020
Зарубіжні новини
718 0
Ілюстрація REUTERS

Дослідники знайшли докази, які доводять, що пацієнти, тести на коронавірус яких знову були позитивними після повного одужання, насправді не здатні передавати інфекцію. Крім того, у них можуть бути антитіла, які не дозволяють їм знову захворіти.

Про це пише Bloomberg, додаючи, що вчені з Центру контролю й профілактики захворювань Південної Кореї вивчали випадки 285 людей, які пережили COVID-19 й повністю одужали. Але потім в них знову знайшли коронавірус. Пацієнти з так званими "повторно позитивними" тестами виявилися не здатними поширювати небезпечну інфекцію. А зразки коронавірусу, які в них взяли, не вдалося штучно розмножити. Це говорить про те, що одужалі люди насправді були носіями незаразних або мертвих частинок вірусу.

Читайте такожУ світі на COVID-19 захворіли понад 3,3 мільйона людей: Україна обігнала Південну Корею

Ці висновки стали позитивним сигналом для регіонів, які шукають спосіб безпечно зняти карантин на тлі того, як дедалі більше пацієнтів одужують. Докази з Південної Кореї вказують на те, що одужалі від COVID-19 не будуть поширювати коронавірус після ослаблення соціального дистанціювання. Результати дослідження означають, що чиновники у сфері охорони здоров'я в країні не будуть вважати зараженими людей після того, як вони одужали.

Минулого місяця вчені з'ясували, що ПЛР-тести не здатні відрізнити РНК активного коронавірусу від того, який міститься в мертвих часточках. Таким чином, позитивний тест може стати причиною неправильного висновку про повторне зараження людини або її здатність поширювати інфекцію.

Читайте новини світу і переклади зарубіжної преси на каналі УНІАН ІноЗМІ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter