Українці лікували критичні захворювання в іноземних клініках на суму понад 2 мільйони євро

18:15, 21 листопада 2019
Страхування
2144 0
НК
Лікування критичних захворювань проводиться переважно в Німеччині та Ізраїлі

Саме такі цифри наводять в компанії «ІНГО Україна», яка страхує людей за програмами критичних захворювань. Фахівці зазначають, що на лікування 1-ї застрахованої особи компанія витрачала в середньому 120 тис.євро. І ці суми зростають, адже щодо певних випадків лікування ще триває.

Серед найбільш поширених діагнозів: онкологічні захворювання, аорто-коронарне шунтування та нейрохірургічні втручання. Всього застраховані за програмою особи отримали медичну допомогу на суму понад 2 мільйони євро.

Як зазначила керівник управління особистого страхування АСК «ІНГО Україна» Марина Зварич, лікування критичних захворювань застрахованих проводиться переважно в Німеччині та Ізраїлі. Проте географія можливостей страхової програми значно ширша: вона дозволяє обирати для діагностики та лікування клініки всієї Європи та США.

Експерт зауважила, що статистика страхової компанії підтверджує пропорцію захворюваності на рак від Національного канцер-реєстру України (НКР). Згідно з даними НКР, загальний грубий показник захворюваності на злоякісні новоутворення у 2018 році складав 381,4 на 100 тис. населення.

За даними Європейської спільноти онкологів, 88% європейців продовжують жити без рецидивів протягом 5 років після правильно встановленого діагнозу і своєчасно проведеного лікування. В Україні цей показник складає лише 56%.

Такі цифри стали однією з причин для створення програми страхування, що принципово відрізняється від звичайного медичного страхування.

«Наша задача - за допомогою нового страхування дати людям доступ до якісної світової медицини. Адже це зовсім інші можливості лікування критичних захворювань. Тому програма і отримала назву «Світова медицина». Якщо на початку її впровадження нам доводилося багато розповідати про новинку, то сьогодні кожен 10-ий запит на страхування включає покриття критичних захворювань. Компанія вже сплатила за лікування своїх застрахованих понад 950 тисяч євро», - зазначила Марина Зварич.

Ключовий сервіс, що входить до страхової програми «Світова медицина», - це пошук лікаря і клінік, які спеціалізуються на лікуванні певної хвороби. Після підтвердження діагнозу за кордоном пацієнту дають на вибір 3 варіанти медичних установ в різних країнах, де можна пройти курс лікування. Наприклад, застрахованій особі можуть запропонувати лікування в таких установах як Dana Farber, Baylor Memorial Sloan Kettering, університет Johns Hopkins та інших спеціалізованих медичних центрах. Всього в базі даних міжнародної програми нараховується понад 53 тис. лікарів експертів, які мають підтверджені практичні і наукові досягнення та по праву вважаються найкращими у своїй спеціальності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter