Більше 7 тисяч українців пройшли санаторно-курортне лікування / фото УНІАН

За підсумками 8 місяців цього року санаторно-курортним лікуванням за кошти Фонду соціальногострахування (ФСС) було забезпечено 7331 особу з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

Про це йдеться у повідамленні на сайті Фонду. Зокрема, у ФСС зазначили, що потерпілому, якому висновком МСЕК визначена потреба в санаторно-курортному лікуванні, для проходження лікування за кошти Фонду необхідно звернутись до відділення ФСС за місцем зберігання його справи про страхові виплати та подати такі документи:

- заяву встановленої форми;

- висновок МСЕК про потребу потерпілого в санаторно-курортному лікуванні;

- довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою № 070/о (термін дії довідки 12 місяців з дати видачі);

- індивідуальну програму реабілітації (за наявності);

- копію паспорта потерпілого та особи, яка його супроводжує, якщо таку потребу визначено висновком МСЕК.

Читайте такожВ Україні різко зросла кількість профзахворювань: у ФССУ назвали причини

У Фонді зазначили, що особи з інвалідністю мають право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для проходження лікування. "На офіційному вебсайті Фонду розміщено інформаційний перелік санаторно-курортних закладів у розрізі регіонів, місцерозташування та профілів санаторно-курортного лікування, за якими надаються послуги потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання", - йдеться у повідомленні Фонду.

Вас також можуть зацікавити новини