Столичні таксисти планують провести 14 серпня пікетування будівлі Кабінету міністрів, звинувачуючи Міністерство інфраструктури у затягуванні реформування ринку таксі.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив співголова громадської організації "Таксі столиці" Денис Садоха.

"Завтра ми проведемо попередню, мирну, акцію під Кабінетом міністрів для того, щоб привернути увагу керівництва країни, в першу чергу прем'єр-міністра і віце-прем'єр-міністра, до виконання обов'язків чиновниками відповідальних департаментів з реформування ринку таксі", - заявив Садоха.

За його словами, громадська організація "Таксі столиці" і Союз професійних водіїв таксі Києва підготували звернення, в якому міститься критика проекту закону, підготовленого профільним міністерством, "Про перевезення на таксі". Звернення представники організації планують передати керівництву країни.

Зокрема, таксисти виступають проти передбаченої в законопроекті норми планового подорожчання ліцензій на таксі упродовж трьох років. Вони також вважають, що даний законопроект не передбачає систему формування тарифів і участь ДАІ в державному контролі над перевезеннями на таксі.

Крім того, столичні таксисти вимагають легалізувати свій сегмент ринку пасажирських перевезень, і вважають за необхідне передбачити обов'язкову установку таксометра в транспортні засоби, видачу чека пасажирові після кожної поїздки, а також, щоб контроль за перевізниками таксі здійснювала ДАІ.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство інфраструктури України відповідно до проекту закону "Про перевезення на таксі" має намір упродовж 3-5 років привести всі міські служби таксі до єдиного стандарту.

Міністерство інфраструктури України розробило проект закону "Про перевезення на таксі" з метою організації якісних і безпечних перевезень і забезпечення прозорої діяльності таксистів.

Разом з тим профспілка таксистів України запропонувала профільному міністерству допрацювати цей законопроект.

На думку Садохи, якщо законопроект "Про перевезення на таксі" буде ухвалений Верховною Радою, то вартість послуг таксі зросте.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram