Депутати Київської облради абсолютною більшістю всіх фракцій підтримали звіт голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна про результати роботи за 2020 рік. За це проголосував 71 народний обранець з 73 присутніх в залі, чим висловили повну довіру його роботі.

Про це повідомляє KV.

Засідання четвертої сесії Київської облради VIII скликання відбулось 10 червня. На відміну від інших областей, робота на Київщині пройшла продуктивно, без бійок і блокування трибун. 

Окрім схвалення звіту голови Київської облдержадміністрації, депутати також підтримали звіти з виконання обласних комплексних та цільових програм за 2020 рік, а також внесення змін до програм на 2021 рік.

Джерела KV в КОДА запевняють, що напередодні засідання Василь Володін особисто активно працював із представниками фракцій, щоб налагодити співпрацю між облдержадміністрацією та облрадою. 

"До складу Київської облради входять п’ять політичних партій – “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “За майбутнє”, “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та “Опозиційна платформа – за життя”. Незважаючи на таку політичну різнобарвність, Василю Володіну вдалось налагодити співпрацю з депутатськими фракціями та зібрати сесію, на якій сьогодні прийняли низку важливих для розвитку області рішень. Таким чином, він ще раз зумів підтвердити, що менеджерські якості – один із його беззаперечних плюсів", – каже джерело KV в КОДА.

За його словами, короткочасний період політичної турбулетності, спричинений переобранням керівництва ради, – минув, тож робота в області налагоджена, а програми Президента України та Уряду в регіоні виконуються на високому рівні.

Аналізуючи розвиток області, співрозмовник видання наголошує, що справи на Київщині ідуть стабільно і прогнозовано позитивно.

“Деколи в ЗМІ з’являються рейтинги голів ОДА, які, крім суб’єктивних суджень, не мають нічого спільного з реальністю. Згадування Василя Володіна в таких матеріалах – це саме той випадок. Якщо проаналізувати діяльність Київської облдержадміністрації, там робота базується не на особистих інтересах, а на чіткому баченні, що і як потрібно робити для подальшого розвитку регіону. Це підтверджують конкретні факти – результати роботи за минулий і цей рік, конструктивний підхід до налагодження взаємодії з облрадою”, – каже він.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram