Столар під Київрадою збирає проплачений мітинг за Пальчевського / фото kyivcity.gov.ua

Сьогодні під КМДА штаб Пальчевського влаштовує проплачений мітинг, для того, щоб вплинути на результати виборів. Цю інформацію "злили" зі штабу Пальчевського, яким зараз київський забудовник Вадим Столар керує у ручному режимі.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав політолог Олексій Голобуцький.

"Сьогодні на 14:45 збирається проплачений мітинг під КМДА. Злили вказівку зі штабу Пальчевського, яким зараз фактично керує Столар у ручному режимі (на фото). Співробітників штабу лякають, що не розрахуються за вибори. Штабісти йдуть неохоче. Тому статистів добирають в групах «мітинги почасово» за 300 грн", - пише Голобуцький

За словами Голобуцького, таким чином у Вадима Столара хочуть вплинути на вибори в Києві.

"В одіозного забудовника Столара, який, за словами експертів, є прямим бенефіціаром Пальчевского, намагаються натягнути майже відсоток за перемогу Пальчевського.  Нагадаю, в останнього – 4,3% і до Київради він не потрапляє. Медіа почали навперебій писати про те, що голоси ОПЗЖ намагаються перелити Пальчевському. ОПЗЖ навіть заяву написала про злочин. Розголос цей план поламав, Столар пішов іншим шляхом. Зараз намагаються хитати ситуацію протестами", - наголошує Голобуцький

Як зазначає політолог, єдине що з сьогоднішньої акції під КМДА може вийти – "розпил" бюджету та збільшення кількості хворих на «коронавірус» учасників мітингу.

"Мабуть, доля в киян така: на кожних виборах у столиці має бути свій Думчев – грошей вкинути мільйон, результату - нуль", - резюмує Голобуцький.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram