Тиждень в Україні буде з доволі комфортною погодою / фото pixabay.com

Останній тиждень червня в Україні подарує нам доволі комфортну погоду. Температура до +30° і вище буде тільки на півдні та південному сході, на решті території сильної спеки не очікується. Дощів теж до кінця місяця практично не буде, місцями лише очікуються невеликі опади та грози. Про це свідчить прогноз Погода УНІАН.

Останній червневий понеділок в Україні буде сухим і досить сонячним. На заході, півночі та в деяких центральних областях температура буде від +20° до +25°. На решті території очікується +26°...+30°, на півдні місцями до +32°.

Початок тижня в Україні буде сухим і сонячним / фото УНІАН

У вівторок, 25 червня, у більшості областей стовпчики термометрів покажуть +23°...+25°, тільки на півдні буде +27°...+30°. Практично в усій країні очікується невелика хмарність, а на сході, у Дніпропетровській, Полтавській та Сумській областях пройдуть дощі, місцями - з грозами.

Відео дня
25 червня в деяких областях України пройдуть дощі / фото УНІАН

У середу, 26 червня, невеликі дощі ймовірні лише на крайньому сході. На решті ж території буде невелика хмарність і температура від +24° до +29°.

26 червня по всій Україні буде тепло, навіть на півдні не буде спеки / фото УНІАН

У середині тижня, 27 червня, температура підвищиться до +26°...+29°, тільки місцями на північному сході буде +23°...+26°, а на півдні стовпчики термометрів покажуть +28°...+31°. У центральній частині країни та в Запорізькій області очікуються невеликі дощі.

27 червня температура в Україні трохи підвищиться, але сильної спеки все одно не буде / фото УНІАН

Перед вихідними, 28 червня, в Україні очікується переважно суха погода. Температура буде +27°...+29°, на півдні - до +31°, і лише на північному сході стовпчики термометрів покажуть комфортніші +25°...+26°.

28 червня в Україні буде переважно сухо / фото УНІАН

У суботу, 29 червня, на заході України місцями будуть грози, на решті території - сухо. Температура в більшості областей підніметься до +27°...+30°, на півдні та в районі Кривого Рогу повітря прогріватиметься до +32°...+34°.

29 червня в Україні буде спекотно, на заході очікуються грози / фото УНІАН

Завершиться червень сухою і практично безхмарною погодою. У більшості західних областей, на півночі України, а також місцями в центральній частині буде +27°...+29°. На решті території температура підвищиться до +29°...+34°, місцями - до +36°.

Кінець червня в Україні буде спекотним / фото УНІАН

Вас також можуть зацікавити новини: