этот материал доступен на русском

У Міноборони вирішили скоротити частину військових посад

22:00, 24 липня 2018
Політика
1879 0
Частину військових посад у Міноборони зроблять цивільними / фото Міністерство оборони України

Про це повідомили у прес-службі Міноборони.

Перший заступник міністра оборони Іван Руснак поінформував про те, що главою Міноборони Степаном Полтораком прийнято рішення залишити в оборонному відомстві певну кількість військових посад, які узгоджені з керівниками департаментів та управлінь, решта - стануть цивільними.

Читайте такожМіноборони проведе позапланову перевірку військового майна на Харківському бронетанковому заводі

«Для кожного військовослужбовця, чия посада стає цивільною, це питання вибору. Усі ви — професіонали. Ті, хто прийняв рішення залишитися на військовій службі, зможуть продовжити військову кар’єру в Генеральному штабі, інших органах управління, вищих військових навчальних закладах», - сказав Руснак.

«Посади, які будуть трансформовані в цивільні, будуть пріоритетними для тих, хто прийняв рішення звільнитися з військової служби», - наголосив він.

Директор Департаменту кадрової політики Міноборони Олег Яцино зауважив, що, на виконання оперативної цілі 1.1 Матриці досягнення стратегічних цілей і виконання основних завдань оборонної реформи Стратегічного оборонного бюлетеня, Міноборони, здійснюючи функцію державного цивільного контролю над Збройними силами України, посилення зв’язків з Верховною Радою України і громадським суспільством, набуває статус цивільного.

Раніше УНІАН повідомляв, що президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) щодо лібералізації зовнішньоекономічної діяльності для вітчизняних компаній оборонно-промислового комплексу. Зокрема, рішенням РНБО знято обмеження на прямі контракти вітчизняних міністерств силового блоку, зокрема, Міністерства оборони, щодо закупівлі зброї та військової техніки за кордоном.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter