Сенцов має, що розповісти про РФ європейцям / фото УНІАН

В Європі не розуміють, що таке Російська Федерація і як думає російський народ. Тому європейцям потрібно розповідати, що собою являє Росія. 

Про це заявив колишній політв'язень і український режисер Олег Сенцов в інтерв'ю НВ.

Читайте також"Хочу побачити, коли дракон здохне": Сенцов назвав свого єдиного ворога

"Глобально я розповідаю про протистояння з Росією. У Європі не розуміють, що таке Росія, як думає російський народ, у мене є що розповісти", - зазначив він.

За словами Сенцова, президент Франції Еммануель Макрон розуміє справжні цілі президента РФ Володимира Путіна, але у нього є свої завдання. Те ж сама, вважає режисер, і з ПАРЄ, учасники якої прагнуть повернути Росію в діалог й упевнені у правильності цього рішення.

Режисер додав, що українцям може не подобатися такий стан речей, але з цим доведеться працювати як з даністю.

"Ми можемо влаштовувати демарші, можемо тролити їх у парламенті, але толку буде мало, від нас у світовій політиці мало що залежить. І вихід один: ставати сильнішими... Тому поки ми не станемо сильними по-справжньому, коли з нами почнуть рахуватися не тільки у військовому плані, а й в економічному, нам складно надати нашому голосу ваги", - наголосив Сенцов.

Як повідомляв УНІАН, Олег Сенцов висловив свою думку про президента Володимира Зеленського. Він, зокрема, вважає Зеленського щирим у своїх намірах.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram