На одне привітання автори цього документу приділяють 5 хвилин / фото УНІАН

У Державному бюро розслідувань серед співробітників розповсюдили графік привітання керівника Романа Труби з днем народження.

Про це УНІАН повідомило джерело в ДБР. За його словами, «сьогодні серед відділів та управлінь ДБР розповсюдили графік привітання директора ДБР з днем народження», і документ нібито називається «Привітання директора».

Читайте такожПорошенко є фігурантом 13 кримінальних проваджень ДБР

«В ньому розписано о котрій годині, який відділ має прийти до кабінету Труби з тим, щоб привітати його. Зокрема, на привітання центрального апарату ДБР відводиться час з 10 до 12 години. Там детально розписано, який відділ та управління, о котрій годині та хвилині має зайти до Труби», - зазначило джерело.

На одне привітання автори цього документу приділяють 5 хвилин.

Співрозмовник агентства розповів, що такий документ роздали по всіх відділах та управліннях, проте Труби сьогодні на роботі немає. Він взяв вихідний.

«Досі у нас таких графіків не було. Якщо знаєш, що у когось день народження, то хочеш вітай, хочеш - ні. Труби сьогодні на роботі немає, взяв вихідний. Очевидно, вітатимуть завтра. Ймовірно, ініціатором цієї ідеї став хтось із помічників директора», - додав він.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram