этот материал доступен на русском

"Його ім’я пов’язане з "ПМР": політолог оцінив призначення Козака новим куратором "ЛДНР"

01:33, 29 січня 2020
Політика
8967 0
Ілюстрація / REUTERS

Відставка Владислава Суркова з Кремля і його заміна на заступника голови Адміністрації президента РФ Дмитра Козака в питаннях щодо України не змінить агресивну політику Кремля, оскільки новий куратор бойовиків на Донбасі спеціалізується на "особливому підході" до врегулювання конфліктів.

Читайте також"Путін здасть "ЛДНР": екс-депутат Держдуми пояснив відставку Суркова

Перший заступник директора Центру "Нова Європа" Сергій Солодкий в коментарі сайту "Сьогодні" зазначив, що не завжди заміна персоналій веде до зміни політики в міждержавних відносинах, особливо, якщо мова йде про заміну особи в державі з усталеною системою і чіткими інтересами.

"Поки немає жодних підстав вважати, що Росія якось змінить свої підходи щодо України. Більш того, можна говорити про бажання Москви ще більш жорстко переслідувати свої інтереси в Україні. Росія не зацікавлена у вирішенні конфліктів на пострадянському просторі. Для неї ці конфлікти – інструменти впливу. Козак – це уособлення незмінності російських підходів щодо врегулювання конфліктів. Його ім'я тісно пов'язано з невдалими спробами врегулювати придністровський конфлікт на одіозних російських умовах", – вважає він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter