Середа,
22 лютого 2017

Наші спільноти

Рада відмовилась скасувати закон про партійне рабство

Рада не підтримав проект постанови про скасування свого рішення від 16 лютого про прийняття за основу та в цілому проекту закону "Про внесення змін до закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку у багатомандатному окрузі) (№3700П-1).

УНИАН
Рада відмовилась скасувати закон про партійне рабство / УНИАН

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосував лише 81 народний депутат із 229, зареєстрованих у сесійній залі.

Рада ухвалила "безвізовий" закон про спецконфіскацію

Зокрема, рішення не підтримав жоден депутат з фракцій "Опозиційний блок", Радикальної партії та групи "Відродження".

Крім того, ВР не підтримала аналогічний проект постанови іншого автора (№3700П). За цей проект постанови проголосували лише 78 народних депутатів із 221, зареєстрованого у сесійній залі.

Як повідомляв УНІАН, 16 лютого Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до закону “Про вибори народних депутатів України” (щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку у багатомандатному окрузі (№3700)).

Рада прийняла "безвізовий" закон про роботу агентства з розшуку активів

Законом встановлюється, що партія, яка висувала кандидата у депутати, включеного до її виборчого списку, що взяв участь у розподілі депутатських мандатів, може ухвалити рішення про виключення кандидата у депутати, який за підсумками результатів виборів, згідно із частиною 10 статті 98 цього закону, вважається необраним зі свого виборчого списку у будь-який час після дня виборів до прийняття рішення ЦВК про визнання його обраним.

Таке рішення ухвалюється відповідно до статуту партії, з'їздом, зборами, конференцією партії. Витяг з протоколу цих заходів, підписаний головуючим, та рішення, підписане керівником і скріплене печаткою партії, не пізніше як на 5-й день з дня прийняття рішення передаються до ЦВК. На підставі цих документів ЦВК не пізніше ніж на 5-й день з дня їх отримання приймає рішення про виключення зазначеного у рішенні кандидата у депутати з виборчого списку партії.

Дія цього закону поширюється на виборчі списки кандидатів у народні депутати України від політичних партій, які були суб’єктами виборчого процесу на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку