Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Питання України залишається одним із ключових на порядку денному ПА ОБСЄ - представник делегації

Питання російської агресії проти України та порушення прав людини на окупованих територіях, залишаються одними із найважливіших у порядку денному Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Фото: Facebook ОБСЕ
Питання України залишається одним із ключових на порядку денному ПА ОБСЄ / Фото: Facebook ОБСЄ

Про це заявив представник фракції "Народний фронт" Дмитро Сторожук, який в складі постійної делегації Верховної Ради бере участь у роботі XV зимової сесії Парламентської асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, що проходить 25-26 лютого у Відні (Австрія), повідомила прес-служба партії.

«Для всіх скептиків, так званих "міжнародних експертів", які у нас розповідають про те, що від України втомилися, що про неї забули, маю сказати, що все це неправда. Тому що два дні поспіль основні теми на Парламентській асамблеї ОБСЄ присвячені Україні та, зокрема, Криму і порушенню прав людини на окупованих територіях», - зазначив депутат.

Постпред Росії при ОБСЄ заявляє, що Україна за рік збільшила бойовий потенціал армії

За його словами, «головний меседж є наступним: про Україну пам’ятають, питання України є найважливішими для членів ОБСЄ».

«Так, питання захисту прав людини, надання озброєння Україні та вирішення конфлікту на сході України загалом є основними порядку денного на сесії», - наголосив Сторожук.

Він зауважив, що більшість запитань від країн-членів доповідачам ОБСЄ стосувалися здебільшого "підтримки України у військовому конфлікті на сході та повернення Донбасу і Криму до складу нашої держави".

Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ: Росія не розуміє мови Євросоюзу

Депутат зазначив, що підтримку Україні особливо висловлювали такі країни, як Канада, Франція, Литва, Туреччина.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку