Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

Гройсман обіцяє не "прислуговувати" олігархам

Великі підприємства і бізнесмени України повинні вести свій бізнес і не впливати на процеси, що відбуваються в державі, і не використовувати держапарат для боротьби один з одним, сказав в ефірі телеканалу «24» прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

фото: УНИАН
Гройсман розповів про обов'язки олігархів  / УНІАН

«Вони (олігархи - УНІАН) повинні створювати робочі місця і триматися від політики подалі, не впливати на державу, це дуже важливо. Якщо ми цього не пройдемо, наша державність завжди буде під загрозою, - зазначив прем'єр-міністр. - Я вважаю, влада не може бути використана проти будь-якого з них за замовленням одного з них. Тому важливо, щоб такі правила (рівні правила ведення бізнесу для всіх - УНІАН) були абсолютно публічними, відкритими для всього українського суспільства».

Ложкін запевнив, що Гройсман зможе запровадити реформи

При цьому Гройсман зазначив, що не відчуває будь-якого впливу з боку великого бізнесу.

«Я гарантую, що на мене особисто олігархи впливу не мають, і я ні з ким не матиму жодних розмов, якщо це суперечитиме державі й державним інтересам, - підкреслив прем'єр. - Я не прийшов комусь прислуговувати, і я не прийшов з кимось про щось домовлятися».

Раніше Гройсман зазначав, що створення єдиних умов для бізнесу і спрощення ведення бізнесу є одним з ключових пріоритетів роботи уряду.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку