Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Путін знайшов винуватця нападу Німеччини на СРСР - "це все Захід"

Президент РФ Володимир Путін вважає, що нападу гітлерівської Німеччини на СРСР можна було запобігти, якби Захід не проводив політику стримування, яка "триває нині".

REUTERS
REUTERS

Як передає власний кореспондент УНІАН в РФ, про це Путін сказав сьогодні під час виступу перед депутатами Держдуми.

«Головний урок минулої війни відомий: її можна було запобігти. Треба було вчасно і твердо приборкати нацистів і їх пособників, але цього не сталося. На прямі пропозиції Радянського Союзу – нашої країни – про спільні дії, про колективну оборону одержували або пряму відмову, або ці пропозиції просто заговорювалися», - сказав Путін.

Путін заявив, що згоден з Порошенком у питанні "посилення місії ОБСЄ"

«Керівництво деяких західних країн віддавало перевагу політиці стримування Радянського Союзу, прагнуло поставити його в умови міжнародної ізоляції. Однак реальна, страшна, глобальна загроза виходила тоді від нацизму. Його небезпеку недооцінили, пропустили, не захотіли визнати, що в освіченій Європі зароджується і міцніє злочинний режим», - заявив він.

«Який ще потрібен урок, щоб сьогодні, відкинувши застарілі ідеологічні розбіжності й геополітичні ігри, об'єднатися для боротьби з міжнародним тероризмом?», - запитав російський президент.

 «Небезпека поширення цієї спільної загрози наростає на наших очах. Необхідно створювати сучасну, позаблокову, рівну для всіх держав систему колективної безпеки. Росія відкрита для обговорення цього важливого питання і неодноразово заявляла про свою готовність до діалогу. Але поки що ми знову, як це було і напередодні Другої світової війни, не бачимо позитивної реакції. Навпаки, НАТО посилює свою агресивну риторику і свої агресивні дії вже поблизу наших кордонів. У цих умовах ми зобов'язані приділяти особливу увагу вирішенню завдань, пов'язаних з підвищенням обороноздатності нашої країни», - сказав Путін.

Довідка УНІАН. Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим і почала дестабілізувати обстановку на Донбасі. РФ поставляє терористам «ДНР» і «ЛНР» озброєння і направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська. З середини квітня 2014 року в Луганській і Донецькій областях тривають бойові дії.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку