Томбінський не радить Україні вводити дзеркальні санкції проти Росії у торгівлі

20:30, 25 серпня 2016
1716 0

Глава Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський висловлює переконання, що можливе рішення про запровадження дзеркальних санкцій України проти РФ у торгівлі не буде мудрим рішенням.

open4business.com.ua

Про це Томбінський заявив в інтерв'ю "Радіо ЄС - Європейська станція".

Читайте такожЄС зробить все можливе для скасування РФ торговельних обмежень проти України - єврокомісар

Як зауважив посол, Україна є не лише пунктом призначення у торгівлі, але і транзитною територією. "Тож, з правової точки зору, якщо країна входить у СОТ, все буде перевірятися на предмет відповідності із загальним правом. Ми визнаємо, що впровадженням нових заходів і обмежень для української торгівлі і транзиту у країни центральної Азії, в основному це Казахстан та Киргизстан, Росія відкрито порушує правила міжнародної торгівлі. Водночас для України впровадження дзеркальних санкцій - це неправильний вихід, адже тоді Україну теж звинуватять у порушенні цих правил. Я розумію, що це боляче, і одразу хочеться зробити те саме, помститися... перемогти у цьому конфлікті можна лише мудрістю", - наголосив Томбінський.

У цьому зв'язку, коментуючи можливе введення дзеркальних санкцій проти Росії, він сказав, що "це було б немудре рішення".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter