КВУ: у цьому році з зарплати нардепів за прогули вирахували 3,5 мільйонів гривень

14:47, 17 серпня 2017
Політика
150 0

377 депутатів пропустили одне чи кілька засідань парламенту і залишилися без частини заробітної плати.

Лише 45 народних депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради упродовж 6 сесії / Фото УНІАН

За 7 місяців 2017 року із заробітної плати народних депутатів було вирахувано 3,5 млн грн за пропуски пленарних засідань Верховної Ради України. Про це повідомляє Комітет виборців України з посиланням на відповідь Апарату Верховної Ради на інформаційний запит.

Читайте такожУ Львівській області суд оштрафував жінку за шкільні прогули її сина

«Внаслідок нарахування заробітної плати лише за фактично відпрацьовані дні, за сім місяців 2017 року утворилася економія коштів, передбачених на виплату заробітної плати народним депутатам України, у сумі 3 549 074, 32 грн», - йдеться у відповіді.

За даними КВУ, лише 45 народних депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради упродовж 6 сесії (до 11 липня), а решта, 377 депутатів, пропустили одне чи кілька засідань парламенту і, відповідно, недоотримали частину заробітної плати.

Серед фракцій та груп ВР найгірше відвідували засідання Ради під час сесії депутати «Волі Народу». В середньому в залі було зареєстровано 63% депутатів фракції (за письмовою реєстрацією). На другому місці «Народний Фронт» - за показниками відвідуваності в середньому зареєстровано 85% фракції, на третьому БПП – 84%.

У КВУ нагадали, що із початку 2017 року відбулося 71 пленарне засідання Верховної Ради.

Як повідомляв УНІАН, за даними аналітиків, восьме скликання Верховної Ради України є відносно продуктивнішим за попередні два. При цьому відсоток прийнятих законопроектів лишається дуже низьким – лише близько 15%. Наскільки робота народних обранців була ефективною - демонструє інфографіка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter