Говорили-балакали: наскільки ефективно працювали нардепи ВР VIII скликання (інфографіка)

14:51, 16 серпня 2017
Політика
963

Як би не говорили депутати про свої "успіхи" у Верховній Раді, відсоток прийнятих законопроектів лишається дуже низьким – лише близько 15%.

Зараз депутати Верховної Ради VIII скликання на канікулах, тому саме час оцінити, наскільки їхня робота була ефективною, а відпочинок заслуженим.

Як свідчать дані аналітиків Corestone Corp., восьме скликання Верховної Ради України є відносно продуктивнішим за попередні два, хоча лише завдяки рекордним показникам першої і, меншою мірою, другої сесії – як за кількістю поданих, так і за кількістю прийнятих законопроектів. Кількість поданих проектів законів під час останньої, шостої, сесії є найменшою за все скликання.

Читайте такожЧотирьох нардепів спіймали на "кнопкодавстві" в липні

При цьому, відсоток прийнятих законопроектів лишається дуже низьким – лише близько 15% проектів стають законами, а серед поданих депутатами – менше 10%. ​

Як і в минулих скликаннях, найбільш ефективним подавачем є Президент. Кількість законопроектів, поданих Петром Порошенком, найменша, проте у них найбільші шанси стати законами.

Порівняно з минулими скликаннями Верховної Ради, стало подаватися більше проектів за темою "Безпека та оборона", але вдвічі менше таких, що стосуються міжнародних угод.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter