Прем’єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ не пам’ятає, чи дарував він колишнього голові Сумської облдержадміністрації Володимиру ЩЕРБАНЮ рушницю.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві на прохання журналістів прокоментувати інформацію, що при обшуку у В.ЩЕРБАНЯ виявили рушницю, нібито подаровану В.ЯНУКОВИЧЕМ.

“Я не знаю, про яку зброю йде мова... Якщо я подарував В.ЩЕРБАНЮ рушницю колись, можливо, це було так, тому що ми працювали разом, і В.ЩЕРБАНЬ був, до речі, непоганим главою адміністрації Донецької області (В.ЩЕРБАНЬ очолював Донецьку область у 1994-96 роках – УНІАН). Я тоді працював керівником об’єднання. Можливо. Але в нас з ним були у той час, крім того, що такі стосунки, ще тоді були і дружні стосунки. Я просто не пам’ятаю”, - сказав прем’єр.

При цьому він зазначив, що не зобов’язаний нікому доповідати, кому з людей, з якими працював у своєму житті, які дарував подарунки.

В.ЯНУКОВИЧ також висловив переконання, що, навіть, якщо він і дарував В.ЩЕРБАНЮ рушницю, з цього не треба робити сенсацій.

“Ви знаєте, ми всі живі люди, ми живемо серед людей, в нас є людські стосунки, і хто над цими стосунками посміхається, чи робить з цього сенсацію, я скажу так: подивіться на себе. Ви хотіли б, щоб з вас посміхалися як з людини? Дайте відповідь на це питання. Я вважаю, що ні”, - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Він також зазначив, що у випадку, якщо В.ЩЕРБАНЬ в чомусь порушив закон, то має відповідати, згідно з рішенням суду.

Як повідомляв УНІАН, у травні 2005 року Департамент зв`язків із громадськістю МВС України повідомив, що в Сумах під час проведення санкціонованого обшуку в квартирі колишнього голови обласної державної адміністрації В.ЩЕРБАНЯ вилучено два пістолети, чотири незареєстровані мисливські рушниці та майже 1,3 тис. набоїв до різної зброї.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram