Володимир Путін під час церемонії відкриття XIV Міжнародного байк-шоу. Севастополь, 24 липня
Візит голови уряду Російської Федерації Володимира ПУТІНА до Криму, де перебуває Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ, 24 липня був «інспекційним».

Про це заявив сьогодні на прес-конференції правознавець-міжнародник, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії у 1998-2002 роках Володимир ВАСИЛЕНКО.

«Це, скоріше, інспекційна поїздка ПУТІНА», - сказав В.ВАСИЛЕНКО. За його словами, головною метою візиту В.ПУТІНА до Криму було «переконатися, що партнер під контролем».

На думку В.ВАСИЛЕНКА, зустрічі української влади з керівництвом Російської Федерації є одним з методів зовнішньої політики Росії стосовно України. «Це продумана система, як контролювати виконання Україною замовлень російської влади», - вважає В.ВАСИЛЕНКО.

Також, на його думку, головною метою Росії є знищення української України на першому етапі, а згодом – ліквідації незалежності України. Крім того, він висловив думку, що прийняття закону про засади зовнішньої та внутрішньої політики та закріплення в ньому позаблокового статусу України призвело до ізоляції. Також В.ВАСИЛЕНКО зазначив, що Україна перестала бути цікавою для НАТО.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram