Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

В уряду немає коштів на фінансування військових - Яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що відмова парламенту внести зміни до держбюджету означає те, що тепер немає коштів на фінансування військових у тому числі тих, що беруть участь в Антитерористичній операції.

Аава
Яценюк вважає неприпустимим розпад коаліції

Як передає кореспондент УНІАН, про це Яценюк заявив, виступаючи з парламентської трибуни.

“Те що сьогодні розпалась коаліція, що сьогодні не проголосовані закони і нема чим платити солдату, міліціонеру, лікарю, вчителю, нема за що купити рушницю, заправити БТР, це є неприпустимо”, - зазначив Яценюк.

Яценюк не виключає, що розпад коаліції у ВР може мати драматичні наслідки

Також він додав, що уряд не знає, де взяти кошти для військових: “У нашого уряду зараз немає відповіді на питання, чим платити зарплату, чим завтра вранці заправити БТРи, як мені заплатити людям. Які загинули і їхнім сім'ям, звідки? З яких грошей? Як утримувати армію і збройні сили, як не деморалізувати дух десятків тисяч людей, які не сидять в цій залі. А які в траншеях і під пулями сидять. Може ми про них подумаємо?!”.

Як повідомляв УНІАН, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк подав у відставку «у зв’язку з розпадом коаліції і блокуванням урядових ініціатив». 

«Які є варіанти в уряду? Оскільки у нас парламентсько-президентська республіка, то перший варіант: розпалась одна коаліція, прем'єр-міністр розпочинає процедуру формування нової коаліції. Що це означає? Це означає, що прем'єр-міністр повинен взяти в коаліцію комуністів і «регіони». Я цього не зроблю за жодних обставин», - наголосив Яценюк. 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку