Кравчук очоалить делегацію в Мінську / фото УНІАН

Президент України Володимир Зеленський офіційно призначив першого президента України Леоніда Кравчука головою делегації України у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу.

Про це йдеться в оприлюдненому на сайті ОП указі №302/2020.

Читайте такожПитання Донбасу: Резніков розповів, які країни ще залучив би до переговорів з Росією

«Увести до складу делегації України для участі у Тристоронній контактній групі КРАВЧУКА Леоніда Макаровича — Президента України у 1991-1994 роках, визначивши його главою делегації; Вивести зі складу делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Л.Кучму, увільнивши його від виконання обов’язків глави делегації», – йдеться в документі.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Як повідомляв УНІАН, 28 липня стало відомо, що екс-президент Леонід Кучма вирішив припинити участь в роботі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Нинішній глава держави Володимир Зеленський зауважив, що він з повагою ставиться до рішення Кучми і подякував йому за роботу на чолі української делегації в ТКГ.

29 липня президент повідомив, що на посаду нового глави делегації України в ТКГ розглядаються кандидатури чинного першого заступника голови української делегації, віце-прем'єр-міністра України Олексія Резнікова, першого президента України Леоніда Кравчука та ще декількох осіб.

Сьогодні, 30 липня стало відомо, що перший президент України Леонід Кравчук погодився очолити українську делегацію у Тристоронній контактній групі в Мінську.