Андрій Пальчевський / фото facebook.com/a.palchevskyi

Лабораторія аналізів «Євролаб», яка належить кандидату в мери Києва Андрію Пальчевському, була відкрита під нього спецслужбами Росії для збору компромату на еліту України.

Про це журналіст Дмитро Гордон заявив в ефірі телеканалу Україна-24.

«За завданням, очевидно, ГРУ Генштабу ЗС РФ, ця людина (Андрій Пальчевський) приїхала у 2000-х до Києва, тут під нього відкрили фірму «Євролаб», яка займалася, як кажуть, збором розвідувальної документації, пов’язаної з аналізами української еліти. І ця людина спокійно веде агітацію в мери Києва, ця людина ніким не перевіряється і ніяких розслідувань із цього приводу з боку воюючої з Росією держави як і раніше немає», - наголошує Гордон.

За словами Дмитра Гордона, «Євролаб» є цінним джерелом інформації для російських спецслужб.

«Краще для розвідувального збору інформації нічого немає, тому що в «Євролабі» здає аналізи українська еліта, і співробітники зарубіжних розвідок можуть знати, хто хворіє на сифіліс, у кого СНІД, хто є геєм, у кого які дружини, чоловіки, у кого який стан здоров'я. На цьому можна нескінченно вербувати людей і так далі», – зазначає Гордон.

Як повідомлялось раніше, днями в мережу були викладені копії документів про наявність у Пальчевського російського громадянства.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram