Зараз готуються документи, які підпишуть президенти / Фото REUTERS

Президент України Володимир Зеленський обговорить з президентом США Джо Байденом три блоки питань.

Про це глава МЗС Дмитро Кулеба розповів в ефірі телеканалу "Україна 24".

Раніше Дмитро Кулеба і глава офісу президента Андрій Єрмак відвідали Вашингтон.

Відео дня

За словами Кулеби, під час візиту вони "промовляли змістовні результати", до яких повинні прийти президенти.

Читайте такожВ Україну прибув новий посол Ізраїлю: що про нього відомо"Буде три блоки питань. Перший - це політичний. У нас з США з 2008 року діє стратегічне партнерство. Але, безумовно, за цей час все змінилося. І це стратегічне партнерство потрібно вивести на новий рівень. Другий - безпека. Безумовно, протидія російському агресору, питання Донбасу, Криму, куди і як будемо рухатися", - розповів глава МЗС.

Він зазначив, що обговорювалося кілька "дуже конкретних ідей". Озвучити їх зараз він не може.

"Третій - економіка. Ми не приховуємо, що хочемо бачити більше американських грошей в українській економіці, особливо в стратегічних галузях нашої економіки. Ми можемо побудувати дуже ефективне партнерство з американським бізнесом, фінансовими установами, і готуємо до візиту конкретні проекти з назвами, цифрами, термінами реалізації, які передамо на розгляд американської сторони", - зазначив Кулеба.

Також глава МЗС сказав, що після зустрічі президенти підпишуть "конкретні документи", з якими зараз працюють. 

Візит Зеленського до США

Президент України Володимир Зеленський очікує на плідну і змістовну зустріч з президентом Сполучених Штатів Америки Джо Байденом під час візиту до Вашингтона 30 Серпня.

Раніше Дмитро Кулеба відвідав Вашингтон для підготовки конкретних домовленостей Байдена і Зеленського. Йдеться про реалізацію амбітних планів і проектів.