
У Лугинському районі Житомирської області на міжнародній трасі “Київ-Ковель-Ягодин” ускладнено рух через акцію вчителів, які вимагають від місцевої влади виплатити їм зарплати.
Як передає кореспондент УНІАН, у даний час в акції беруть участь більш як 100 осіб.
Читайте такожПроект бюджету-2020 не передбачає підвищення зарплати вчителям - нардеп
Вчителі освітніх закладів Лугинського району ходять по пішохідному переході з плакатами: «Вимагаємо зарплату!», «Боремося за справедливість!». Через деякий час люди пропускають автомобілі та знову виходять на перехід. На цій ділянці траси утворилися великі затори.
Поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху, а також проводять з учасниками акції роз’яснювальну роботу щодо відповідальності за блокування транспортних комунікацій.
Про заплановану акцію вчителі попередили керівництво Лугинської об'єднаної територіальної громади. Вчора з учителями спілкувалися правоохоронці та представники влади, і борги частково погасили, однак люди вимагають виплатити їм зарплати у повному обсязі.
На місце події прибули патрульні та слідчо-оперативна група.
