Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Суд у справі Савченко відмовив у виклику на допит українських військових

Суд у справі української льотчиці Надії Савченко відхилив клопотання захисту про виклик на допит українських військових, які брали участь у бою 17 червня 2014 року.

facebook.com/Batkivshchyna
Адвокати просили суд викликати в суд військових української армії / facebook.com/Batkivshchyna

Про це в "Твіттері" написав адвокат Надії Савченко Ілля Новіков. Адвокати просили суд викликати в суд військових української армії, які б розповіли, хто насправді керував обстрілом, в участи у якому звинувачують Надію Савченко.

Савченко звільнять незалежно від вироку - адвокат

Ілля Новиков пояснив, що запросити українських військових в суд у Донецьк (Ростовська область Росії) неможливо, оскільки, згідно з чинним українським законодавством, військові не можуть приїхати без виклику суду.

За словами Іллі Новікова, він – єдиний у залі, хто знає, хто керував обстрілом, цього не знає ні Надія Савченко, ні інші адвокати. Відомості про це існують тільки в матеріалах справи, які знаходяться в харківському управлінні СБУ.

"Ми хочемо почути свідків, які скажуть саме про це: хто керував обстрілом і віддавав накази", - заявив адвокат. Він підкреслив, що у слідства немає жодної особи, яка бачило Надію Савченко на вишці, але захист пропонує викликати людей, які могли щось бачити.

Однак суд Донецька Ростовської області відмовив. Наступне засідання відбудеться 15 лютого.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку