Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

ВВС звинувачує харківський пологовий будинок в торгівлі органами новонароджених

Телерадіокомпанія має документи

Телерадіокомпанія BBC має в своєму розпорядженні документальні докази існування в Україні злочинної мережі, що займається постачанням на захід стовбурових клітин, вилучених у вбитих новонароджених немовлят. За словами журналістів, у них є відеозапис аутопсії тіл кількох дітей, які ймовірно стали жертвами злочинців.

Україна бере активну участь в міжнародній торгівлі стовбурними клітинами і іншими біологічними матеріалами, потрібними для сучасної високотехнологічної медицини.

Проте, як вважають журналісти, відеозапис, який потрапив до них, вказує на те, що як джерело донорських матеріалів використовуються не тільки абортовані ембріони і мертвонароджені, а й здорові діти.

За даними видання, журналістам вдалося вийти на зв`язок з кількома жительками Харкова, які стверджують, що лікарі одного з міських пологових будинків забирали у них дітей, які були абсолютно здоровими при народженні, а пізніше заявляли про їх раптову смерть.

2003 року українські органи влади погодилися провести розслідування щодо цих фактів, під час якого була проведена ексгумація 30 тіл ново- і мертвонароджених, похованих на території пологового будинку номер 6.

Одна з жінок змогла зняти те, що відбувалося, на відеокамеру. Пізніше ця плівка була переправлена до Ради Європи.

У звіті ознайомлених із записом урядовців Ради Європи наголошується відсутність у ексгумованих трупів окремих частин тіла і органів, включаючи головний мозок. У ряді випадків поховані тіла були розчленовані.

Відомий британський патологоанатом, імені якого, утім, не назвали, відзначає, що відображене запису сильно відрізняється від загальноприйнятої практики поховання в медичних установах. У зв`язку з цим версія про використання тіл померлих живих дітей як джерела донорських тканин або стовбурових клітин визнається виправданою.

Адміністрація пологового будинку номер шість повністю відкидає ці звинувачення.

Лента.ру

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку