этот материал доступен на русском

Близько половини українців не підтримують перехід на дистанційне навчання – опитування

16:38, 31 липня 2020
Суспільство
234 0
Третина українців виступили за дистанційне навчання / фото ua.depositphotos.com

Близько половини українців негативно ставляться до запровадження дистанційної освіти у зв’язку з пандемією. Підтримують ж цей крок 32% громадян.

Читайте також"Без масок - лише під час уроків": у МОН розповіли, яким має бути навчання з 1 вересняПро це свідчать результати дослідження соціологічної служби Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Категорично негативних оцінок найбільше у південному (29%) та східному (28%) регіонах.

Найістотнішими проблемами, з якими стикнулися люди в Україні у зв’язку із переходом на дистанційне навчання, є зниження рівня успішності дітей (26%), брак уваги учителів до потреб дітей під час навчання (22%), а також технічні проблеми: погана якість Інтернету (21%) чи відсутність пристроїв для онлайн-навчання (19%).

Про брак технічних засобів зазначають близько 20-30% громадян у невеликих містах (до 100 тисяч мешканців).

На думку більшості українців, головну відповідальність за якість освіти та підготовки шкіл до роботи в умовах пандемії несе Міністерство освіти та науки. 11% вважають, що відповідальність за цей процес має нести президент України.

Також 67% українців підтримують систему вступу до ВНЗ за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Не підтримують її лише 14%.

Раніше УНІАН писав, що у МОЗ розповіли, чи підуть діти до школи 1 вересня.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter