Британія надає Україні великий пакет допомоги / фото ua.depositphotos.com

Велика Британія надає Україні найбільший в історії пакет військової допомоги. Про це повідомило Міністерство оборони країни в соціальній мережі Х.

"Поряд із 500 мільйонів фунтів стерлінгів у вигляді військового фінансування, Велика Британія надає життєво важливе обладнання: 4 мільйони боєприпасів, понад 1600 ракет, 400 транспортних засобів, включаючи 160 транспортних засобів Husky", – йдеться у заяві.

Раніше  прем'єр Британії Ріші Сунак анонсував, що Україна отримає 500 млн. фунтів стерлінгів додаткового військового фінансування від Великобританії. Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі із державним секретарем у закордонних справах, справах Співдружності націй та розвитку Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Девідом Камероном подякував за таку інінціативу.

Відео дня

Співпраця України та Британії

Посольства Британії в Україні заявило, що країна прагне укласти з Києвом угоду про 100-річне партнерство. Це нова угода, яка побудує міцні зв’язки між двома країнами у всьому спектрі стосунків: від торгівлі, безпеки та оборони, до науки та технологій, освіти, культури та багато іншого.

У січні 2024 року Україна та Британія підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки. Прем'єр-міністр Сполученого Королівства Ріші Сунак заявив, що нова безпекова угода між Британією та Україною слугуватиме основою для партнерства між двома країнами, яке триватиме "100 років або більше".

Вас також можуть зацікавити новини: